Foto
Světové snímky, fotogalerie a fotoreportáže

Čeští hokejisté na MS 2015

V České republice probíhá Mistrovství světa v ledním hokeji. Prvním soupeřem české reprezentace byli hráči Švédska(5:6sn), o den později se Češi utkali s Lotyšskem (4:2). V pondělí od 20.15 hodin se čeští reprezentanti střetnou s Kanadou.

© Sputnik / Grigoriy SokolovJagr si připsal 50. branku v reprezentaci.
Jagr si připsal 50. branku v reprezentaci. - Sputnik Česká republika
1/10
Jagr si připsal 50. branku v reprezentaci.
© Sputnik / Grigoriy SokolovČeši celý zápas prohrávali, ale třemi góly v závěrečné desetiminutovce otočili z 2:4 na 5:4. Švédové si ale vynutili prodloužení a v nájezdech byli úspěšnější.
Čeští hokejisté na MS 2015 - Sputnik Česká republika
2/10
© Sputnik / Grigoriy SokolovJan Hejda v souboji s Kasparsem Saulietisem.
Jan Hejda v souboji s Kasparsem Saulietisem - Sputnik Česká republika
3/10
Jan Hejda v souboji s Kasparsem Saulietisem.
© Sputnik / Grigoriy SokolovČeský brankář Winnipegu Ondřej Pavelec.
Český brankář Winnipegu Ondřej Pavelec - Sputnik Česká republika
4/10
Český brankář Winnipegu Ondřej Pavelec.
© Sputnik / Grigoriy SokolovPetr Koukal a Anton Lander během utkání Česka a Švédska.
Petr Koukal a Anton Lander během utkání Česka a Švédska - Sputnik Česká republika
5/10
Petr Koukal a Anton Lander během utkání Česka a Švédska.
© Sputnik / Grigoriy SokolovJan Kolář - obránce Admiralu z Vladivostoka v souboji s Saulietisem.
Jan Kolář - obránce Admiralu z Vladivostoka v souboji s Saulietisem - Sputnik Česká republika
6/10
Jan Kolář - obránce Admiralu z Vladivostoka v souboji s Saulietisem.
© Sputnik / Grigoriy SokolovBrankář Lotyšů Edgars Masalskis.
Brankář Lotyšů Edgars Masalskis - Sputnik Česká republika
7/10
Brankář Lotyšů Edgars Masalskis.
© Sputnik / Grigoriy SokolovBitka během utkání s Lotyšskem.
Bitka během utkání s Lotyšskem - Sputnik Česká republika
8/10
Bitka během utkání s Lotyšskem.
© Sputnik / Grigoriy SokolovČeský brankář Alexander Salák.
Český brankář Alexander Salák - Sputnik Česká republika
9/10
Český brankář Alexander Salák.
© Sputnik / Grigoriy SokolovČesko vs. Lotyšsko 4:2; Český útočník Jiří Novotný před lotyšskou bránou.
Česko vs. Lotyšsko 4:2; Český útočník Jiří Novotný před lotyšskou bránou. - Sputnik Česká republika