Klikněte na odkaz v e-mailu zaslaném na adresu
Foto
Foto | Světové snímky, fotogalerie a fotoreportáže

Ruská etapa závodů série DTM

Pátá etapa populární mezinárodní závodní série automobilových závodů Deutsche Tourenwagen Masters – DTM Moscow Raceway se odehrála v Moskvě minulý víkend.

© Sputnik / Anton Denisov / Přejít do fotobankySlečna s plakátem s vyobrazením pilota týmu Audi Sport Team Rosberg Rene Rasta (Německo).
Ruská etapa závodů série DTM - Sputnik Česká republika
1/18
Slečna s plakátem s vyobrazením pilota týmu Audi Sport Team Rosberg Rene Rasta (Německo).
© Sputnik / Marina GubinaBox BMW během ruské etapy série DTM.
2/18
Box BMW během ruské etapy série DTM.
© Sputnik / Anton Denisov / Přejít do fotobankyPiloti před startem prvního závodu ruské etapy série DTM na autodromu Moscow Raceway v Moskevské oblasti.
3/18
© Sputnik / Anton Denisov / Přejít do fotobankyPilot týmu BMW Bruno Spengler (Kanada).
4/18
Pilot týmu BMW Bruno Spengler (Kanada).
© Sputnik / Marina GubinaŠampionátu se účastnily závodní automobily Audi RS5, Mercedes-AMG C63 a BMW M4. Auta jsou vybavovaná čtyřlitrovými motory V8 o výkonu více než 500 koňských sil.
DTM Moscow Raceway 2017 - Sputnik Česká republika
5/18
© Sputnik / Anton Denisov / Přejít do fotobankyPilot týmu Audi Sport Team Rosberg Rene Rast (Německo), pilot týmu Audi Sport Team Phoenix Mike Rockenfeller (Německo) a pilot týmu BMW Team RMG Timo Glock (Německo) během prvního závodu ruské etapy série DTM.
6/18
© Sputnik / Anton Denisov / Přejít do fotobankyPilot týmu Mercedes Maro Engel (Německo).
7/18
Pilot týmu Mercedes Maro Engel (Německo).
© Sputnik / Marina GubinaPitstop během prvního závodu ruské etapy DTM, tým BMW.
8/18
Pitstop během prvního závodu ruské etapy DTM, tým BMW.
© Sputnik / Anton Denisov / Přejít do fotobankyDruhý závod ruské etapy série DTM.
9/18
Druhý závod ruské etapy série DTM.
© Sputnik / Marina GubinaO přestávce mezi závody si mohli diváci prohlédnout auta.
10/18
O přestávce mezi závody si mohli diváci prohlédnout auta.
© Sputnik / Anton Denisov / Přejít do fotobankyZleva: pilot týmu Audi Sport Team Rosberg Rene Rast (Německo) a pilot týmu Audi Sport Team Phoenix Mike Rockenfeller (Německo).
11/18
© Sputnik / Marina GubinaPilot Mercedesu Maro Engel vyhrál druhý závod DTM na autodromu Moscow Raceway. Jedná se o jeho první vítězství v závodě této série.
12/18
© Sputnik / Anton Denisov / Přejít do fotobankyVítězové ruské etapy závodní série DTM zprava: pilot týmu Audi Mattias Ekström (Švédsko), který obsadil druhé místo, a pilot týmu Mercedes Maro Engel (Německo), který obsadil první místo.
13/18
© Sputnik / Marina GubinaRuská etapa závodní série DTM.
14/18
Ruská etapa závodní série DTM.
© Sputnik / Anton Denisov / Přejít do fotobankyPiloti týmu Audi Sport Team Rosberg Rene Rast (Německo) vyhrál první závod ruské etapy série DTM.
15/18
© Sputnik / Anton Denisov / Přejít do fotobankySlečna na startovní čáře před začátkem prvního závodu ruské etapy závodní série DTM na autodromu Moscow Raceway.