Registrace byla úspěšná!
Klikněte na odkaz v e-mailu zaslaném na adresu

Rusko dopustilo potupu Španělska a postoupilo do čtvrtfinále MS 2018

© Sputnik / Евгения Новоженина / Přejít do fotobankyMS 2018 Zápas mezi Ruskem Španělskem
MS 2018 Zápas mezi Ruskem Španělskem - Sputnik Česká republika
Fotbalisté ruského národního týmu po penaltách porazili Španělsko 2:1 a poprvé v historii se dostali do čtvrtfinále mistrovství světa.

Základní doba utkání na moskevském stadionu Lužniki skončila výsledkem 1:1. V 11. minutě si ruský obránce Sergej Ignaševič v krkolomné pozici střelil vlastní gól a ve 41. minutě Arťom Dzjuba z penalty vyrovnal. V prodloužení se žádnému z týmů branku vstřelit nepodařilo a při penaltách byli přesnější ruští hráči — 4:3.

O čtvrtfinálovém soupeři rozhodne duel Chorvatska a Dánska, který se odehraje od osmi hodin v Nižním Novgorodu. Čtvrtfinálové utkání proběhne 7. července na stadionu Fišt v Soči.