Prezidentský palác v Bratislavě - Sputnik Česká republika, 1920
Slovensko
Čerstvé slovenské novinky a události

Harabin o výbuchu na Krymskom moste: Ukrajinsky režim sa správa ako teroristická organizácia

Štefan Harabin - Sputnik Česká republika, 1920, 08.10.2022
Exkluzivně
V sobotu ráno došlo na Krymskom moste, ktorý spája ruský polostrov s pevninským Ruskom, k silnému výbuchu, v dôsledku čoho sa časť mosta zrútila. Poradca kancelárie prezidenta Ukrajiny uznal zodpovednosť Kyjeva za tento útok. Tragickú udalosť komentoval Sputnik bývalý dlhoročný sudca, expredseda Najvyššieho súdu SR Štefan Harabin.
Vidíte pri ukrajinskom útoku na ruský most na Krym paralelu s výbuchom ďalšieho infraštruktúrneho zariadenia v Rusku – plynovodu Nord Stream?
Harabin: Nesporne áno. Ide o záverečné štádium zanikajúceho anglosaského globálneho sveta založeného na nadradenosti jedného národa nad inými národmi a na vykorisťovaní človeka ľuďmi z pozície nadradenej rasy.
V oboch prípadoch možno hovoriť doslova o prejavoch kanibalizmu anglosaského svetového poriadku, ktorého sprievodným znakom sú už dlhodobo i najšpinavšie formy medzinárodného terorizmu.
Ukrajinsky ukronacisticko-banderovský režim sa nesporne už minimálne od roku 2014, po neústavnom teroristickom prevrate, správa bez najmenších pochybnosti ako teroristická organizácia.
Nebude pre mňa prekvapením keď Ruská duma prijme zákon, že tento režim vzhľadom aj na posledné udalosti spojené s teroristickým aktom na krymskom moste bude vyhlásený za teroristickú organizáciu.
Exploze nákladního automobilu na Krymském mostě - Sputnik Česká republika, 1920, 08.10.2022
Svět
Kancelář Zelenského o incidentu na Krymském mostě: „nezákonné“ musí být zničeno
Zprávy
0
Chcete-li se zapojit do diskuse,
přihlaste se nebo se zaregistrujte
loader
Chaty
Заголовок открываемого материала