Mistrovství světa ve fotbale 2022 v Kataru

Skupina A
  • Skupina A Al Bajt
    20.11
    17:00
    Katar
    Ekvádor
    0
    2
  • Skupina AAl Thumama
    21.11
    17:00
    Senegal
    Nizozemí
    0
    2
  • Skupina AAl Thumama
    25.11
    14:00
    Katar
    Senegal
    1
    3
  • Skupina AChalífův mezinárodní stadion
    25.11
    17:00
    Nizozemí
    Ekvádor
    1
    1
  • Skupina AChalífův mezinárodní stadion
    29.11
    16:00
    Ekvádor
    Senegal
    1
    2
  • Skupina A Al Bajt
    29.11
    16:00
    Nizozemí
    Katar
    2
    0
  • Skupina B
  • Skupina BChalífův mezinárodní stadion
    21.11
    14:00
    Anglie
    Írán
    6
    2
  • Skupina BAhmad Bin Ali
    21.11
    20:00
    USA
    Wales
    1
    1
  • Skupina BAhmad Bin Ali
    25.11
    11:00
    Wales
    Írán
    0
    2
  • Skupina B Al Bajt
    25.11
    20:00
    Anglie
    USA
    0
    0
  • Skupina BAhmad Bin Ali
    29.11
    20:00
    Wales
    Anglie
    0
    3
  • Skupina BAl Thumama
    29.11
    20:00
    Írán
    USA
    0
    1
  • Skupina C
  • Skupina CKultovní stadion Lusail
    22.11
    11:00
    Argentina
    Saúdská Arábie
    1
    2
  • Skupina C974
    22.11
    17:00
    Mexiko
    Polsko
    0
    0
  • Skupina CEducation City Stadium
    26.11
    14:00
    Polsko
    Saúdská Arábie
    2
    0
  • Skupina CKultovní stadion Lusail
    26.11
    20:00
    Argentina
    Mexiko
    2
    0
  • Skupina C974
    30.11
    20:00
    Polsko
    Argentina
    0
    2
  • Skupina CKultovní stadion Lusail
    30.11
    20:00
    Saúdská Arábie
    Mexiko
    1
    2
  • Skupina D
  • Skupina DEducation City Stadium
    22.11
    14:00
    Dánsko
    Tunisko
    0
    0
  • Skupina DAl Janoub
    22.11
    20:00
    Francie
    Austrálie
    4
    1
  • Skupina DAl Janoub
    26.11
    11:00
    Tunisko
    Austrálie
    0
    1
  • Skupina D974
    26.11
    17:00
    Francie
    Dánsko
    2
    1
  • Skupina DAl Janoub
    30.11
    16:00
    Austrálie
    Dánsko
    1
    0
  • Skupina DEducation City Stadium
    30.11
    16:00
    Tunisko
    Francie
    1
    0
  • Skupina E
  • Skupina EChalífův mezinárodní stadion
    23.11
    14:00
    Německo
    Japonsko
    1
    2
  • Skupina EAl Thumama
    23.11
    17:00
    Španělsko
    Kostarika
    7
    0
  • Skupina EAhmad Bin Ali
    27.11
    11:00
    Japonsko
    Kostarika
    0
    1
  • Skupina E Al Bajt
    27.11
    20:00
    Španělsko
    Německo
    1
    1
  • Skupina E Al Bajt
    01.12
    20:00
    Kostarika
    Německo
    2
    4
  • Skupina EChalífův mezinárodní stadion
    01.12
    20:00
    Japonsko
    Španělsko
    2
    1
  • Skupina F
  • Skupina F Al Bajt
    23.11
    11:00
    Maroko
    Chorvatsko
    0
    0
  • Skupina FAhmad Bin Ali
    23.11
    20:00
    Belgie
    Kanada
    1
    0
  • Skupina FAl Thumama
    27.11
    14:00
    Belgie
    Maroko
    0
    2
  • Skupina FChalífův mezinárodní stadion
    27.11
    17:00
    Chorvatsko
    Kanada
    4
    1
  • Skupina FAhmad Bin Ali
    01.12
    16:00
    Chorvatsko
    Belgie
    0
    0
  • Skupina FAl Thumama
    01.12
    16:00
    Kanada
    Maroko
    1
    2
  • Skupina G
  • Skupina GAl Janoub
    24.11
    11:00
    Švýcarsko
    Kamerun
    1
    0
  • Skupina GKultovní stadion Lusail
    24.11
    20:00
    Brazílie
    Srbsko
    2
    0
  • Skupina GAl Janoub
    28.11
    11:00
    Kamerun
    Srbsko
    3
    3
  • Skupina G974
    28.11
    17:00
    Brazílie
    Švýcarsko
    1
    0
  • Skupina G974
    02.12
    20:00
    Srbsko
    Švýcarsko
    2
    3
  • Skupina GKultovní stadion Lusail
    02.12
    20:00
    Kamerun
    Brazílie
    1
    0
  • Skupina H
  • Skupina HEducation City Stadium
    24.11
    14:00
    Uruguay
    Korejská republika
    0
    0
  • Skupina H974
    24.11
    17:00
    Portugalsko
    Ghana
    3
    2
  • Skupina HEducation City Stadium
    28.11
    14:00
    Korejská republika
    Ghana
    2
    3
  • Skupina HKultovní stadion Lusail
    28.11
    20:00
    Portugalsko
    Uruguay
    2
    0
  • Skupina HEducation City Stadium
    02.12
    16:00
    Korejská republika
    Portugalsko
    2
    1
  • Skupina HAl Janoub
    02.12
    16:00
    Ghana
    Uruguay
    0
    2
  • Osmifinále
  • Osmifinále Chalífův mezinárodní stadion
    03.12
    16:00
    Nizozemí
    USA
    3
    1
  • Osmifinále Ahmad Bin Ali
    03.12
    20:00
    Argentina
    Austrálie
    2
    1
  • Osmifinále Al Thumama
    04.12
    16:00
    Francie
    Polsko
  • Osmifinále Al Bajt
    04.12
    20:00
    Anglie
    Senegal
  • Osmifinále Al Janoub
    05.12
    16:00
    Japonsko
    Chorvatsko
  • Osmifinále 974
    05.12
    20:00
    Brazílie
    Korejská republika
  • Osmifinále Education City Stadium
    06.12
    16:00
    Maroko
    Španělsko
  • Osmifinále Kultovní stadion Lusail
    06.12
    20:00
    Portugalsko
    Švýcarsko
  • Čtvrtfinále
  • Čtvrtfinále Education City Stadium
    09.12
    16:00
    Japan/Croatia
    Brazil/South Korea
  • Čtvrtfinále Kultovní stadion Lusail
    09.12
    20:00
    Nizozemí
    Argentina
  • Čtvrtfinále Al Thumama
    10.12
    16:00
    Morocco/Spain
    Portugal/Switzerland
  • Čtvrtfinále Al Bajt
    10.12
    20:00
    England/Senegal
    France/Poland
  • Semifinále
  • Semifinále Kultovní stadion Lusail
    13.12
    20:00
    Netherlands/Argentina
    Vítěz QF2
  • Semifinále Al Bajt
    14.12
    20:00
    Vítěz QF3
    Vítěz QF4
  • Zápas o třetí místo
  • Zápas o třetí místoChalífův mezinárodní stadion
    17.12
    16:00
    Poražený SF1
    Poražený SF2
  • Finále
  • Finále Kultovní stadion Lusail
    18.12
    16:00
    Vítěz SF1
    Vítěz SF2
  • Zprávy
    0
    Chcete-li se zapojit do diskuse,
    přihlaste se nebo se zaregistrujte
    loader
    Chaty
    Заголовок открываемого материала