Fotbalista z Austrálie dostal červenou kartu, aniž by vyšel na pole. Video

Svět
Získat krátkou URL
0 039

Fotbalista z Austrálie, útočník klubu Melbourne City, „Tim“ Cahill dostal červenou kartu, aniž by stihl vyběhnout na pole v zápasu proti Melbourne Victory.

K incidentu došlo na závěr utkání, když se sedmatřicetiletý fotbalista připravoval vystřídat svého spoluhráče.

Do 84. minuty Melbourne City vedl 1:0. Poté Melbourne Victory vyrovnal. O dvě minuty později obránce City si kopl míč do vlastní brány. Předtím však pomezní rozhodčí signalizoval postavení mimo hru, ale hlavní arbitr jeho rozhodnutí opravil a gól uznal.

Poté se nálada na poli začala vyhrocovat. Na videu z turnaje je vidět, jak Cahill říká něco rozhodčímu, který pak šokovanému fotbalistovi ukazuje červenou kartu.

Bývalý reprezentant australského národního fotbalového týmu Mark Bosnich televizi Fox Sports řekl, že o incidentu s Cahillem mluvil a zjistil, co řekl rozhodčímu. „Sudí mu dal červenou kartu za to, že ho Cahill vyzval, aby se ‚podíval na velkou obrazovku‘ a řekl mu, že je to ‚podělané svinstvo‘. Nic míň, nic víc," vysvětlil Bosnich.