Fotbalisté FK Vitoria během zápasu. Archivní foto

Rarita! Devět vyloučených a nedohraný fotbalový zápas v Brazílii

© AFP 2019 / Felipe Oliveira
Svět
Získat krátkou URL
0 101

Brazilské místní derby mezi týmy Vitoria a Bahia se kvůli vyloučení devíti hráčů nedohrálo, informuje o tom agentura Reuters.

Viktoria v neděli na domácím hřišti vyhrála první poločas 1:0. Po pěti minutách první půle však Bahia z penalty vyrovnala. Oslava vyrovnávacího gólu rozezlila fotbalisty Vitorie a začala strkanice. Následně hlavní rozhodčí vyloučil tři hráče Bahia a dva domácí fotbalisty. O několik minut později viděl červenou kartu ještě jeden hráč z každého týmu.

Třináct minut před koncem zápasu byl vyloučen čtvrtý hráč Vitorie, na což reagoval jeho spoluhráč Bispo, který zakopl míč a dostal druhou žlutou kartu. Tím pádem týmu Vitorie zůstalo na poli pouze šest hráčů a rozhodčí musel zápas ukončit.

O osudu utkání rozhodne sportovní brazilský soud, ale dá se očekávat, že zápas bude kontumován ve prospěch hostujícího týmu.

Více:

Další medaile! Z posledního místa na třetí, bojovnice Samková bere na ZOH bronz
Neuvěřitelná zlatá Ledecká! Překvapivě zvítězila v Super-G
Média: Trenér americké hokejové reprezentace odmítl stisknout ruku ruskému kolegovi
Kuzminová o třetím olympijském zlatě: je to vítězství jak pro Rusko, tak i pro Slovensko