Widgets Magazine
20:41 16. července 2019
Dívka, která vběhla na hřiště během finále Ligy mistrů mezi Liverpoolem a Tottenhamem

„Dělejte bláznivé věci, jež si navždy zapamatujete.“ Modelka vysvětlila, proč vběhla na hřiště během finále Ligy mistrů

© AFP 2019 / Gabriel Bouys
Svět
Získat krátkou URL
31812

Dívka, která vběhla na hřiště během finále Ligy mistrů mezi Liverpoolem a Tottenhamem, vysvětlila své chování. Podle jejího názoru totiž právě takové věci pomáhají člověku pocítit, že skutečně žije.

Finále Ligy mistrů mezi fotbalovými týmy Liverpool a Tottenham bylo přerušeno kvůli dívce, která nečekaně vyběhla na hřiště. Učinila tak v 18. minutě a bylo patrné, že toho na sobě zrovna moc neměla. Nakonec ještě vítězně zvedla ruce. Z hřiště byla okamžitě odvedena. Později se objevily informace o tom, že to byla americká herečka a modelka Kinsey Wolanski.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

#championsleague #liverpool #tottenham

Публикация от Kinsey Wolanski (@kinsey_sueofficial)

„Dělejte bláznivé věci, jež si navždy zapamatujete,“ napsala Wolanski na Instagramu.

Dívka vběhla na hřiště během finále Ligy mistrů mezi Liverpoolem a Tottenhamem
© REUTERS / Sergio Perez

Fotografie této modelky často zdobí obálky časopisů pro muže. Uvádí se, že organizátorem akce by mohl být rusky mluvící blogger Vitalij Zdoroveckij, který žije v USA. Ten také vyběhl na hřiště během finálového utkání MS ve fotbale v roce 2014. Včera na internetu zveřejnil video s Wolanski a slíbil „překvapení“.

Finálové utkání dvou anglických klubů, jež se konalo v sobotu na madridském stadionu Metropolitano, skončilo vítězstvím Liverpoolu 2:0. Branku vstřelili Mohamed Salah (druhá minuta penalty) a Divoсk Origi (87).

Obránce Tottenhamu Moussa Sissoko použil již v první minutě utkání ruku a hlavní rozhodčí Damir Skomina ho potrestal penaltou, kterou vstřelil Salah. V 87. minutě zasáhl Origi branku Huga Llorise, čímž určil definitivní skóre utkání.

Hra začala minutou ticha na památku bývalého fotbalisty španělské reprezentace Josého Antonia Reyese, který v sobotu ráno zemřel na následky automobilové havárie.

Liverpool vyhrál Ligu mistrů pošesté a předstihl tak Barcelonu a Bayern Mnichov. Před vítězstvím v Madridu vyhrál Liverpool naposledy Ligu mistrů v roce 2005. Předtím získal trofej v letech 1977,1978, 1981 a 1984. Nutno poznamenat, že v té době se turnaj jmenoval Pohár evropských mistrů. Větší počet vítězství než Liverpool mají v tomto turnaji na svém seznamu pouze dva týmy, a to AC Milán (7) a Real Madrid (13).