Widgets Magazine
Zápasy a výsledky
Všechna utkání začínají v místním čase. Kaliningrad +2 UTC, Samara +4 UTC, Jekatěrinburg +5 UTC, Moskva a ostatní města +3 UTC.
Skupina A
Moskva (Lužniki)
Rusko
5
Saúdská Arábie
0
Skupina A
Egypt
0
Uruguay
1
Skupina A
Petrohrad
Rusko
3
Egypt
1
Skupina A
Uruguay
1
Saúdská Arábie
0
Skupina A
Uruguay
3
Rusko
0
Skupina A
Volgograd
Saúdská Arábie
2
Egypt
1
Skupina B
Petrohrad
Maroko
0
Írán
1
Skupina B
Portugalsko
3
Španělsko
3
Skupina B
Moskva (Lužniki)
Portugalsko
1
Maroko
0
Skupina B
Kazaň
Írán
0
Španělsko
1
Skupina B
Írán
1
Portugalsko
1
Skupina B
Španělsko
2
Maroko
2
Skupina C
Kazaň
Francie
2
Austrálie
1
Skupina C
Peru
0
Dánsko
1
Skupina C
Dánsko
1
Austrálie
1
Skupina C
Francie
1
Peru
0
Skupina C
Moskva (Lužniki)
Dánsko
0
Francie
0
Skupina C
Austrálie
0
Peru
2
Skupina D
Moskva (Spartak)
Argentina
1
Island
1
Skupina D
Chorvatsko
2
Nigérie
0
Skupina D
Argentina
0
Chorvatsko
3
Skupina D
Volgograd
Nigérie
2
Island
0
Skupina D
Island
1
Chorvatsko
2
Skupina D
Petrohrad
Nigérie
1
Argentina
2
Skupina E
Kostarika
0
Srbsko
1
Skupina E
Brazílie
1
Švýcarsko
1
Skupina E
Petrohrad
Brazílie
2
Kostarika
0
Skupina E
Srbsko
1
Švýcarsko
2
Skupina E
Moskva (Spartak)
Srbsko
0
Brazílie
2
Skupina E
Švýcarsko
2
Kostarika
2
Skupina F
Moskva (Lužniki)
Německo
0
Mexiko
1
Skupina F
Švédsko
1
Jižní Korea
0
Skupina F
Jižní Korea
1
Mexiko
2
Skupina F
Německo
2
Švédsko
1
Skupina F
Kazaň
Jižní Korea
2
Německo
0
Skupina F
Mexiko
0
Švédsko
3
Skupina G
Belgie
3
Panama
0
Skupina G
Volgograd
Tunisko
1
Anglie
2
Skupina G
Moskva (Spartak)
Belgie
5
Tunisko
2
Skupina G
Anglie
6
Panama
1
Skupina G
Anglie
0
Belgie
1
Skupina G
Panama
1
Tunisko
2
Skupina H
Kolumbie
1
Japonsko
2
Skupina H
Moskva (Spartak)
Polsko
1
Senegal
2
Skupina H
Japonsko
2
Senegal
2
Skupina H
Kazaň
Polsko
0
Kolumbie
3
Skupina H
Volgograd
Japonsko
0
Polsko
1
Skupina H
Senegal
0
Kolumbie
1
  • *Stadion Lužniki
  • **Stadion Spartak
OsmifináleČtvrtfináleSemifináleFinále
30 Červen 21:00, Soči 
30 Červen 17:00, Kazaň 
06 Červenec 17:00, Nižnij Novgorod 
02 Červenec 18:00, Samara 
10 Červenec 21:00, Petrohrad 
06 Červenec 21:00, Kazaň 
02 Červenec 21:00, Rostov na Donu 
15 Červenec 18:00, Moskva *
01 Červenec 17:00, Moskva *
07 Červenec 21:00, Soči 
11 Červenec 21:00, Moskva *
01 Červenec 21:00, Nižnij Novgorod 
Zápas o 3. místo
03 Červenec 17:00, Petrohrad 
07 Červenec 18:00, Samara 
14 Červenec 17:00, Petrohrad 
03 Červenec 21:00, Moskva **
  • *Stadion Lužniki
  • **Stadion Spartak