Zápasy a výsledky

Všechna utkání začínají v místním čase. Kaliningrad +2 UTC, Samara +4 UTC, Jekatěrinburg +5 UTC, Moskva a ostatní města +3 UTC.
Skupina A
Uruguay
Rusko
Saúdská Arábie
Egypt
UtkáníVýhryRemízyPorážkyVstřelené gólyObdržené gólyRozdíl gólůBody
3300505:09
3201848:46
3102272:73
3003262:60
Skupina A
Moskva (Lužniki) *
Rusko
5
Saúdská Arábie
0
Skupina A
Jekatěrinburg
Egypt
0
Uruguay
1
Skupina A
Petrohrad
Rusko
3
Egypt
1
Skupina A
Rostov na Donu
Uruguay
1
Saúdská Arábie
0
Skupina A
Volgograd
Saúdská Arábie
2
Egypt
1
Skupina A
Samara
Uruguay
3
Rusko
0
Skupina B
Španělsko
Portugalsko
Írán
Maroko
UtkáníVýhryRemízyPorážkyVstřelené gólyObdržené gólyRozdíl gólůBody
3120656:55
3120545:45
3111222:24
3012242:41
Skupina B
Petrohrad
Maroko
0
Írán
1
Skupina B
Soči
Portugalsko
3
Španělsko
3
Skupina B
Moskva (Lužniki) *
Portugalsko
1
Maroko
0
Skupina B
Kazaň
Írán
0
Španělsko
1
Skupina B
Kaliningrad
Španělsko
2
Maroko
2
Skupina B
Saransk
Írán
1
Portugalsko
1
Skupina C
Francie
Dánsko
Peru
Austrálie
UtkáníVýhryRemízyPorážkyVstřelené gólyObdržené gólyRozdíl gólůBody
3210313:17
3120212:15
3102222:23
3012252:51
Skupina C
Kazaň
Francie
2
Austrálie
1
Skupina C
Saransk
Peru
0
Dánsko
1
Skupina C
Samara
Dánsko
1
Austrálie
1
Skupina C
Jekatěrinburg
Francie
1
Peru
0
Skupina C
Moskva (Lužniki) *
Dánsko
0
Francie
0
Skupina C
Soči
Austrálie
0
Peru
2
Skupina D
Chorvatsko
Argentina
Nigérie
Island
UtkáníVýhryRemízyPorážkyVstřelené gólyObdržené gólyRozdíl gólůBody
3300717:19
3111353:54
3102343:43
3012252:51
Skupina D
Moskva (Spartak) **
Argentina
1
Island
1
Skupina D
Kaliningrad
Chorvatsko
2
Nigérie
0
Skupina D
Nižnij Novgorod
Argentina
0
Chorvatsko
3
Skupina D
Volgograd
Nigérie
2
Island
0
Skupina D
Rostov na Donu
Island
1
Chorvatsko
2
Skupina D
Petrohrad
Nigérie
1
Argentina
2
Skupina E
Brazílie
Švýcarsko
Srbsko
Kostarika
UtkáníVýhryRemízyPorážkyVstřelené gólyObdržené gólyRozdíl gólůBody
3210515:17
3120545:45
3102242:43
3012252:51
Skupina E
Samara
Kostarika
0
Srbsko
1
Skupina E
Rostov na Donu
Brazílie
1
Švýcarsko
1
Skupina E
Petrohrad
Brazílie
2
Kostarika
0
Skupina E
Kaliningrad
Srbsko
1
Švýcarsko
2
Skupina E
Nižnij Novgorod
Švýcarsko
2
Kostarika
2
Skupina E
Moskva (Spartak) **
Srbsko
0
Brazílie
2
Skupina F
Švédsko
Mexiko
Jižní Korea
Německo
UtkáníVýhryRemízyPorážkyVstřelené gólyObdržené gólyRozdíl gólůBody
3201525:26
3201343:46
3102333:33
3102242:43
Skupina F
Moskva (Lužniki) *
Německo
0
Mexiko
1
Skupina F
Nižnij Novgorod
Švédsko
1
Jižní Korea
0
Skupina F
Rostov na Donu
Jižní Korea
1
Mexiko
2
Skupina F
Soči
Německo
2
Švédsko
1
Skupina F
Kazaň
Jižní Korea
2
Německo
0
Skupina F
Jekatěrinburg
Mexiko
0
Švédsko
3
Skupina G
Belgie
Anglie
Tunisko
Panama
UtkáníVýhryRemízyPorážkyVstřelené gólyObdržené gólyRozdíl gólůBody
3300929:29
3201838:36
3102585:83
30032112:110
Skupina G
Soči
Belgie
3
Panama
0
Skupina G
Volgograd
Tunisko
1
Anglie
2
Skupina G
Moskva (Spartak) **
Belgie
5
Tunisko
2
Skupina G
Nižnij Novgorod
Anglie
6
Panama
1
Skupina G
Kaliningrad
Anglie
0
Belgie
1
Skupina G
Saransk
Panama
1
Tunisko
2
Skupina H
Kolumbie
Japonsko
Senegal
Polsko
UtkáníVýhryRemízyPorážkyVstřelené gólyObdržené gólyRozdíl gólůBody
3201525:26
3111444:44
3111444:44
3102252:53
Skupina H
Saransk
Kolumbie
1
Japonsko
2
Skupina H
Moskva (Spartak) **
Polsko
1
Senegal
2
Skupina H
Jekatěrinburg
Japonsko
2
Senegal
2
Skupina H
Kazaň
Polsko
0
Kolumbie
3
Skupina H
Volgograd
Japonsko
0
Polsko
1
Skupina H
Samara
Senegal
0
Kolumbie
1
  • *Stadion Lužniki
  • **Stadion Spartak
OsmifináleČtvrtfináleSemifináleFinále
30 Červen 21:00, Soči 
Uruguay2
Portugalsko1
30 Červen 17:00, Kazaň 
Francie4
Argentina3
06 Červenec 17:00, Nižnij Novgorod 
Uruguay0
Francie2
02 Červenec 18:00, Samara 
Brazílie2
Mexiko0
10 Červenec 21:00, Petrohrad 
Francie1
Belgie0
06 Červenec 21:00, Kazaň 
Brazílie1
Belgie2
02 Červenec 21:00, Rostov na Donu 
Belgie3
Japonsko2
15 Červenec 18:00, Moskva *
Francie4
Chorvatsko2
01 Červenec 17:00, Moskva *
Španělsko1(3)
Rusko1(4)
07 Červenec 21:00, Soči 
Rusko2(3)
Chorvatsko2(4)
11 Červenec 21:00, Moskva *
Chorvatsko2
Anglie1
01 Červenec 21:00, Nižnij Novgorod 
Chorvatsko1(3)
Dánsko1(2)
Zápas o 3. místo
03 Červenec 17:00, Petrohrad 
Švédsko1
Švýcarsko0
07 Červenec 18:00, Samara 
Švédsko0
Anglie2
14 Červenec 17:00, Petrohrad 
Belgie2
Anglie0
03 Červenec 21:00, Moskva **
Kolumbie1(3)
Anglie1(4)
  • *Stadion Lužniki
  • **Stadion Spartak